VAATA GALERIID →

Truu puhketalu

Truu puhketalu asub metsade vahel looduskaunis kohas. Puhketalus on kaks hubast ja avarat puhkemaja – palkmaja ja kivimaja. Mõlemas puhkemajas on üheksa voodiriietega voodikohta. Puhkemajades on samuti olemas kõik vajalik söögi tegemiseks ja serveerimiseks. Puhketalus on veel lehtla, saun ja kaks tiiki.


VAATA GALERIID →

 

 

Palkmaja

Palkmaja on kahekorruseline palkhoone. Esimesel korrusel on köök, puhketuba, tualettruum, saun. Köögis on kõik vajalik tehnika (külmkapp, küpsetusahi, pliit, nõudepesumasin, veekeedukann, kohvikann) ja vahendid toidu valmistamiseks ja toidunõud toidu serveerimiseks. Puhketoas on söögilaud toolidega (8) ja lõõgastumiseks diivanid. Soojust ja hubasust annab puhketoas kamin. Esimesel korrusel on veel puuküttega saun. Sauna pesuruumis on nii duššinurk kui ka vann.

Teisel korrusel on magamistoad ja vannituba. Vannitoas on tualett, duššinurk ja pesumasin. Magamistubasid on kokku neli ja neis on kokku üheksa voodiriietega voodikohta (3+2+2+2). Esimeses toas on kolm üheinimesevoodit. Teises toas on kaks üheinimesevoodit. Nii kolmandas kui ka neljandas toas on üks kaheinimesevoodi. Voodid ja voodiriided on mugavad ja samuti on hea une tagamiseks akende ees pimendavad rulood valgete suvehommikute jaoks.


VAATA GALERIID →

 

 

Kivimaja

Kivimaja on kahekorruseline puhkemaja, mille välismüür on ehitatud maakividest juba 1937 aastal. Puhkemaja esimesel korrusel on köök, väike saal, vannituba ja suur saal (alates 2018 kevad).  Kööginurgas on kõik vajalik tehnika (külmkapp, küpsetusahi, pliit, nõudepesumasin, veekeedukann, kohvikann) ja vahendid toidu valmistamiseks ja toidunõud toidu serveerimiseks. Köögiruumis on ka kamin ning avaruse andmiseks ja hommikupäikese nautimiseks on köögiruumi otsaseinas suur aken. Vannitoas on tualett, duššinurk ja pesumasin. Köögis on samuti laud ja pingid.

Väikeses ja suures saalis on võimalik pidada erinevaid koosviibimisi. Väikeses saalis on 4 lauda, toolid-pingid. Ürituse korral mahutab saal kuni 40 inimest. Kivimaja saali on võimalik kasutada ka töökollektiividele seminaride läbiviimiseks. Saalis on olemas ekraan (ühendub sülearvutiga HDMI kaabli abil) ja pabertahvel. Suures saalis on lauad ja toolid-pingid. Ürituse korral mahutab kuni 55 inimest.

Kivimaja teisel korrusel on magamistoad ja kaks tualettruumi. Magamistubasid on kokku kaks ja neis on kokku üheksa voodiriietega voodikohta (4+5). Esimeses toas on üks kaheinimesevoodi ja kaks üheinimesevoodit. Teises toas on viis üheinimesevoodit.


VAATA GALERIID →

 

 

Lehtla

Koht, kus on võimalik viia läbi koosviibimisi ning grillida. Lehtlas on viis suurt palkmaterjalist ehitatud pinki ja üks suur laud. Hoonesse mahub istuma vähemalt 30 inimest.


VAATA GALERIID →

 

 

Saun

Truu puhketalu välisaun on tõeline maasaun – vene saun.  Vene saun on eelnevalt külastajate jaoks soojaks köetud. Külastajatel on võimalik sauna kasutada u 3 tundi. Vene sauna eripära on see, et saunas pole üldjuhul nii kuum kui soome saunas, kuid seal on tunduvalt niiskem. Saunalava mahutab korraga kuni 4 inimest. Saun asub tiigi kaldal, mis annab hea võimaluse end leilivõtmise vahel värskendada. Tiigi minek on mugav – trepi ja ujuvsillaga, mille küljes on redel.


VAATA GALERIID →

 

Väike maja

Väike maja on kahekorruseline puhkemaja. Puhkemaja esimesel korrusel on köök, elutuba, magamistuba ja pesuruum. Köögis on elementaarsed vahendid toidu tegemiseks ja serveerimiseks (külmkapp, pliit, veekeedukann, kohvikann, toidunõud). Elutoas on söögilaud 4 tooliga, töölaud, lahtikäiv diivanvoodi. Magamistoas on kahekohaline voodi. Pesuruumis on tualett ja duššinurk. Puhkemaja teisel korrusel on magamistuba viie ühekohalise voodikohaga. Ligipääs teisele korrusele on maja tagant välitrepi kaudu.